Praca

Pracownik portowy

Opis stanowiska:

Praca przy załadunku i wyładunku wodnych lub lądowych środków transportu według technologii przeładunku dostosowanej do rodzaju towaru.
Poszukiwani pracownicy: sztauer/trymer, lukowy/hakowy, operator wózka widłowego lub ładowarek teleskopowych

Rodzaj umowy: o pracę

Ilość godzin w tygodniu: 40

Wymagania:

  • gotowość do pracy w 3-zmianowym systemie pracy, włączając niedziele i święta,
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości,
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia

Operator wagi

Praca przy obsłudze elektronicznej wagi samochodowej i kontroli ładunków dostarczonych do ważenia. Prowadzenie ewidencji ważonych towarów i kontrolowanie bazy danych ważonych pojazdów. Wystawianie dokumentów transportowych.

Wymagania:

  • obsługa komputera (znajomość MS Office)
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Poza ustawowymi dniami wolnymi od pracy, dodatkowe 9 dni płatnego urlopu w roku
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej